OKİ klinikası beynəlxalq iştirakla onlayn konfrans
- Təşkilatçılar: OKİ tibb klinikası, EBRD SBIF - Avropa Yenidənqurma və İnkişaf Bankının Kiçik Biznesə Dəstək Fondu.
- Tərəfdaşlar: “Portavita Health” MMC, Azərbaycan-Almaniya SƏHHƏT klinikası.
- Tədbirdə AYİB, AR Səhiyyə Nazirliyi, İTS Dövlət Agentliyi, Beynəlxalq Səhiyyə Təşkilatının AR nümayəndəliyi və Ə. Əliyev adına Azərbaycan Dövlət Həkimlərin Təkmilləşdirilməsi İnstitutunun nümayəndələri iştirak edəcəklər.
- Tədbir iştirakçılarına beynəlxalq sertifikatlar təqdim olunacaq.
- Biletin qiyməti – 50 AZN
Konfransda antikoaqulyant və antiaqreqant terapiya üzrə Avropa və Rusiya təcrübəsi, müalicənin səmərəliliyi, təhlükəsizliyi və keyfiyyətinin artırılmasına səbəb olan uzadılmış antitrombotik terapiyanın klinik farmokologiyası sahəsində müasir bilik və təcrübələr, müasir antikoaqulyant dərman preparatlarının risk və faydaları kimi məsələlər diqqət mərkəzində olacaqdır. Forumun zəngin proqramı çərçivəsində iştirakçılar elmi tədqiqatlar və tibb texnologiyaları sahələrində təcrübə mübadiləsi apara, öz ixtisaslarını artıra biləcəklər. Yeni məruzəçilər haqqında məlumatlı olmaq üçün saytımızı izləyin.

Клиника ОКИ проведет онлайн-конференцию с международным участием
- Мероприятие пройдет 17 марта 2021 года в онлайн-формате. Начало мероприятия в 10.00 (по бакинскому времени).
- Организаторы конференции: Клиника OKI, EBRD SBIF - Фонд поддержки малого бизнеса при ЕБРР.
- Партнеры мероприятия: ООО «Портавита Хелс», Азербайджано-Германская клиника САХХАТ
- В конференции примут участие представители ОМС АР, представители Всемирной организации здравоохранения, Европейского Банка Реконструкции и Развития, Азербайджанского государственного института усовершенствования врачей имени А.Алиева.
- Всем участникам мероприятия выдаются международные сертификаты.
- Стоимость участия в конференции 50 AZN
В ФОКУСЕ КОНФЕРЕНЦИИ «МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОПЫТ В АНТИКОАГУЛЯНТНОЙ ТЕРАПИИ. ДОРОЖНАЯ КАРТА ДЛЯ АЗЕРБАЙДЖАНА» – европейский и российский опыт по антикоагулянтной и антиагрегантной терапии, современные знания и наработки в области клинической фармакологии продленной антитромботической терапии, способствующих повышению эффективности, безопасности и качества лечения, риски и польза современных антикоагулянтных препаратов. В ходе насыщенной программы форума участники обменяются опытом в области научных исследований и медицинских технологий, повысят свою квалификацию. Следите за нашим сайтом, чтобы не пропустить информацию о новых спикерах.